historik a politik

Logo TOP 09Kancelář Č. Budějovice:
Lannova 238/2, 370 01  České Budějovice
tel.: 733 773 708

Napište

Kancelář PrahaKancelář Praha:
PSP ČR Sněmovní 4
118 26  Praha 1
tel.: 737 209 732

Napište

Téma vzhledu

Protiruské sankce

Veřejná kontrola zpravodajských služeb

Ve čtvrtek 1. září 2016 proběhl v Poslanecké sněmovně seminář na téma veřejná kontrola zpravodajských služeb.

Vážená paní předsedající, pane ministře, dámy a pánové, já bych se vás pokusil seznámit se svými důvody, proč nemohu podpořit předložený návrh o elektronické evidenci tržeb.

Facebook

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Životopis

Zdeněk Bezecný

Mgr. Zdeněk Bezecný, Ph.D.

Narodil se 1. prosince 1971 v Českých Budějovicích, kde stále žije. Je otcem dvou dětí.

Vystudoval magisterský obor dějepis - český jazyk na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a doktorský obor české dějiny na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Je autorem a spoluautorem dvou knih a desítek vědeckých statí publikovaných doma i v zahraničí. Zabývá se především dějinami šlechty v moderní době. Vyučuje dějiny 19. století na Filozofické fakultě Jihočeské univerzity, kde byl do září 2010 proděkanem pro studijní záležitosti.

V letech 1998 až 2006 byl zastupitelem statutárního města České Budějovice a předsedou kulturní komise rady města. Do svého vstupu do strany TOP 09 byl členem KDU-ČSL. V současnosti je místopředsedou krajského výboru TOP 09 v Jihočeském kraji.

V roce 2010 uspěl ve volbách do Poslanecké sněmovny na jihočeské kandidátce TOP 09 a byl zvolen místopředsedou sněmovního Výboru pro obranu.  Po jeho rozdělení se stal místopředsedou a později i předsedou Výboru pro bezpečnost. Působil také ve Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a předsedal Podvýboru pro heraldiku a vexilologii.

Od roku 2010 je Zdeněk Bezecný zastupitelem města České Budějovice a uspěl také ve volbách do krajských zastupitelstev o dva roky později. V předčasných volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2013 obhájil poslanecký mandát se ziskem 2725 přednostních hlasů. 

Blog: http://bezecny.blog.idnes.cz

Email: info@bezecny.eu