historik a politik

Logo TOP 09Kancelář Č. Budějovice:
Lannova 238/2, 370 01  České Budějovice
tel.: 733 773 708

Napište

Kancelář PrahaKancelář Praha:
PSP ČR Sněmovní 4
118 26  Praha 1
tel.: 737 209 732

Napište

Téma vzhledu

Protiruské sankce

Veřejná kontrola zpravodajských služeb

Ve čtvrtek 1. září 2016 proběhl v Poslanecké sněmovně seminář na téma veřejná kontrola zpravodajských služeb.

Vážená paní předsedající, pane ministře, dámy a pánové, já bych se vás pokusil seznámit se svými důvody, proč nemohu podpořit předložený návrh o elektronické evidenci tržeb.

Facebook

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Bezecný skok nečekal. Vyrazil s dětmi na vodu

Z třetího místa na kandidátce se díky kroužkování dostal na první místo zástupce strany TOP 09 Zdeněk Bezecný. Sám politik vlastní „vykroužkování“ označuje za naprosto nečekané. 
„V roce 2010 to bylo pro mne velké překvapení. Tehdy naše strana nepočítala ani se třemi mandáty. Průzkumy, které se před volbami dělaly, neodpovídaly vůbec volebnímu výsledku,“ tvrdí Bezecný. 
Podle svých slov byl v době, kdy se nepředpokládaný výsledek dozvěděl, na vodě se svými dětmi. 
„Pochopitelně že jsem z toho měl radost. Ačkoliv svou manželku jsem nakonec musel spíš utěšovat. Ta z toho totiž nijak příliš šťastná nebyla,“ vzpomíná politik na bezprostřední chvíle po sečtení volebních hlasů. Jednou z velkých změn, kterou jeho rázný postup do jeho života přinesl, byl velmi výrazný zásah do rodinného života. 
„Mé působení se zčásti přesunulo do Prahy, a určitě jsem tehdy přišel o spoustu času s rodinou a dětmi, a třeba i o čas na své koníčky,“ říká Zdeněk Bezecný. 
Od volebního roku 2010 je politik také zastupitelem města České Budějovice. Zabývá se také dějinami šlechty v moderní době, které vyučuje na Filozofické fakultě Jihočeské univerzity, kde byl až do roku 2010 proděkanem pro studijní záležitosti. 

Zkráceno z 5plus2, 3.10.2012